Skip to content

Bowmore Black Rock 40 %

Bowmore Black Rock 40 %

Cafe Bulldog Bowmore Black Rock
Black rock je pro ty, kteří oceňují výraznější fermentaci rašelinou, ale zároveň se nechtějí vzdát nasládlé vůně a kulaté chuti. Záhy po peatě je cítit provokace citrusů a následuje lehký závan slané vodní tříště. Korunace příjemným ošlehnutím tepla zapáleného krbu. Chuť je brilantně vyvážená a překvapí sytostí. Barva temná po lesním medu.
Bowmore
Cafe Bulldog

Bowmore

Rok založení: 1779 Region: Islay Výrobní kapacita: 2,2 mil. l Vystírací káď: semi-Lauter (8 t) z nerezové oceli s měděným poklopem Kvasné kádě: 6 (40 000 l) z oregonské borovice Délka fermentace: krátká 48 hod., dlouhá 80 hod. Kotle na mladinu: 2 (30 940 l) Kotle na lihovinu: 2 (14 750 l a 14 637 l) Součást míchané whisky: Black Bottle, Rob Roy, Islay Hallmark, Islay Legend V posledních desetiletích odbyt Bowmore plynule stoupal. Také

Celý článek »

Akce & Ochutnávky

Cafe Bulldog - Bombay Sapfire
Cafe Bulldog

Gin Bombay Sapphire v Cafe Bulldog

Gin Bombay Sapphire patří do kategorie London Dry ginů. Vyrábí se již od roku 1761 procesem zvaným „vapour infusion“ neboli plynná infuze (alkoholové páry procházejí přes bylinné přísady umístěné odděleně v perforovaných měděných koších, a tím se jemná vůně každé botanicals vstřebá do alkoholu).

Více o akci »

Některé druhy Whisky nebo Rumů mohou být dočasně nedostupné. Popřípadě, již nebudou v nabídce kavárny Cafe Bulldog.

Cafe Bulldog Palenice Whiskey distillery Connemara

Connemara

Unique among Irish whiskeys, Connemara® is the only Irish Peated Single Malt Whiskey widely available today. Inspired by the 18th century art of drying malting barley over peat fires, Connemara® possesses a distinct peaty flavour and aroma,instilling a delicate smokiness and smooth, sweet taste. Its complex peat flavours and smooth, sweet malt taste make it a truly unique Irish whiskey. Connemara® is a highly decorated Irish whiskey receiving over 20 medals in major spirits competitions since 2012.

Celý článek o pálenici »
Cafe Bulldog Palenice Whiskey distillery Cardhu

Cardhu

The distillery was set up by John Cumming, who had previously been a whisky smuggler, in 1824. The distillery was sited high up on Mannoch Hill, above the River Spey due to the peat softening the water.

Celý článek o pálenici »
Cafe Bulldog Pálenice Whiskey distillery BenRiach

BenRiach

Although BenRiach started producing malt whisky back in 1898, the distillery was a victim of unfortunate timing; BenRiach was operational for just two years before the ‘Pattison crash’, in 1900, resulted in a period of hardship for the entire whisky industry, and the resultant closure of many distilleries.

Celý článek o pálenici »

 

Cafe Bulldog

Jak už z názvu Cafe Bulldog vyplývá, jedná se o kavárnu, a protože lidé milují chuť a vůni dobré kávy, která se zejména v kavárnách podává, můžeme Vám nabídnout ze široké nabídky vybraných kvalitních káv…

Rezervace

Máte–li zájem o rezervaci,
zavolejte nám na telefon:

+420 605 855 494

Rádi Vás u nás uvítáme.

CAFE
BULLDOG

stylová kavárna
v centru Břeclavi