Skip to content

Category: Rum

Cotopaxi Single Barrel 13 Year
Cafe Bulldog

Cotopaxi Single Barrel 13 Year

Cotopaxi 13-letý Single Barrel je pojmenován po sopce v Ekvádoru. Tento rum zraje nejméně 13 let ve vybraných sudech. Rum je velmi individuální, komplexní a osobitý charakter.

Celý článek »
Cafe Bulldog - Diplomatico N3
Cafe Bulldog

Diplomatiko No. 3

V pořadí třetí kousek do speciální edice venezuelských rumů, ve kterých značka Diplomatico ukazuje krásu jednotlivých destilačních metod. V tomto případě se jedná o výsledek destilace fermentovaného medu z cukrové třtiny v klasických měděných kotlích.

Celý článek »
Cafe Bulldog - Cihuatán Nahual Legacy Blend
Cafe Bulldog

Cihuatán Nahual

Cihuatán Nahual jsou inspirovány stejnojmenným údolím v El Salvadoru. V údolí Cihuatán kdysi stálo stejnojmenné město. Bylo postaveno mayským kmenem, původními obyvateli, kteří zde žili mezi roky 900 a 1 200 n. l.

Celý článek »
Cafe Bulldog - Miracielo Spiced Rum
Cafe Bulldog

Miracielo Spiced Rum

Rum ze speciálních zásob, jenž se zrodil ze staré rodinné receptury ve starobylém městě Santiago de Los Caballeros , přezdívaném La Antigua Guatemala La Antigua Guatemala bylo prvním hlavním městem Střední Ameriky.

Celý článek »
Cafe Bulldog Rum Turquoise bay
Cafe Bulldog

Turquoise bay

Rhum Turquoise Bay se vyrábí z melasy na ostrově Mauricius. Voní po karamelu a ovoci, nabízí ale také tóny dřeva. Na patře je sametový a lehký, s náznakem tropického ovoce a karamelu. Zakončení má dlouhé a krémové.

Celý článek »
Cafe Bulldog Rum YELLOW SNAKE
Cafe Bulldog

Yellow Snake

Jamajský rum Yellow Snake charakterizuje endemického ostrovního hada. Bohatá chuť je plná květinových vůní, švestkových a vanilkových tónů s plným kulatým tělem. Jamajský rum Yellow Snake charakterizuje endemického ostrovního hada.

Celý článek »
Cafe Bulldog Rum Anacaona
Cafe Bulldog

Anacaona

Pochází z Dominikánské republiky. Anacaona, v taínštině „zlatá květina“, byla náčelnicí indiánského kmene Taíno, původních obyvatel ostrova Hispaniola, na kterém se dnes nachází Dominikánská republika.

Celý článek »
Auténtico Nativo
Cafe Bulldog

AUTÉNTICO NATIVO 15 Y.O. BOX

Auténtico Nativo pochází z Panamy, konkrétně z centrální oblasti Herrera, ovlivněné Tichým oceánem na jedné straně a deštnými pralesy na straně druhé. Oblast oplývá bohatou vulkanickou půdou, místní třtina má velmi vysoký obsah cukru a melasa z ní je ideální pro výrobu rumu.

Celý článek »