Uprostřed prázdnin s GORDON’S Ginem

Cafe Bulldog - Gordon's Gin

Léto s ginem pokračuje

GORDON'S

Na přelomu prázdnin máme další osvěžení. Gordon’s Gin růžový s tonikem nebo klasický gin s tonikem v Cafe Bulldog. 

Když máte rádi kvalitní gin, pak si na něj přijďte do Cafe Bulldog. Cena 65 Kč platí jak pro růžový tak klasický gin Gordon’s s tonikem.

Akce je od 29.07. do 04.08.2019.

GORDON'S GIN

0,04 l + Tonic
65
  • Cena platí jak pro růžový
    tak pro klasický gin Gordon's
    s tonikem
AKCE
Cafe Bulldog - Gin Hendrick's
Cafe Bulldog

Gin Hendrick’s v Cafe Bulldog

Skotský gin jako žádný jiný. Díky obsahu výtažků z bulharských damascénských růží a výběrových salátových okurek si ho opravdu nespletete. Ve vůni i chuti dominuje tradiční jalovec a citrusové ovoce, kterým svěží květinově-okurkový doprovod neuvěřitelně sluší. A i když ta kombinace zní prazvláštně, po prvním doušku musíte uznat, že výsledek je geniální. Přidejte k tomu originální lékárenskou láhev a tenhle kousek zkrátka ve své sbírce potřebujete.

Více o akci »
Cafe Bulldog - Gin Bulldog
Cafe Bulldog

Gin Bulldog v Cafe Bulldog

Polovina horkých prázdnin je za mámy. V dalším týdnu přijde na řadu opět kvalitní gin v originální a stylové láhvi. Černá lahev, hrdlo s ostny a nepřehlédnutelný název ginu BULLDOG. Shoda názvu kavárny a tohoto ginu je pouze náhoda. Gin Bulldog a Tonic můžete ochutnat v Cafe Bulldog za 68 Kč. Akce na tento gin bude od 05.08. do 11.08.2019.

Více o akci »

 

Cafe Bulldog

Jak už z názvu Cafe Bulldog vyplývá, jedná se o kavárnu, a protože lidé milují chuť a vůni dobré kávy, která se zejména v kavárnách podává, můžeme Vám nabídnout ze široké nabídky vybraných kvalitních káv…

Rezervace

Máte–li zájem o rezervaci,
zavolejte nám na telefon:

+420 605 855 494

Rádi Vás u nás uvítáme.